Apie įmonę

UAB „Šiaulių Gilija“ buvo įkurta 1994 metais ir savo veiklą jau sėkmingai vykdo daugiau nei 20 metų. Mes gaminame baldus švietimo įstaigoms (mokykloms, darželiams, universitetams, kolegijoms), bibliotekoms, biurams ir kitoms įstaigoms. UAB „Šiaulių Gilija“ yra viena iš nedaugelio šalies gamintojų, turinčių VšĮ FURNITEST Baldų bandymo centro išduotus sertifikatus, liudijančius apie tai, jog jos gaminami baldai atitinka griežčiausius Lietuvos ir Europos Sąjungos kokybės, bei saugos reikalavimus.  

Gaminame ne tik iš laminuotos medžio drožlių plokštės, faneros, bet ir metalines baldų konstrukcijas, o tai mums leidžia būti lankstesniems bendradarbiaujant su klientais, nes galime labiau prisitaikyti prie Jų norų bei poreikių. Taip pat turime ilgametės patirties bendradarbiaujant su įvairiais baldinės furnitūros, kitų gamybinių medžiagų  tiekėjais, kas mums leidžia pasiūlyti klientams ne tik  pagal jų norus ir poreikius pagamintus gaminius, bet  ir patrauklias kainas.

Ilgametė patirtis, patyrę specialistai suteikia mums galimybę vykdyti didelės gamybos apimties projektus, reikalaujančius daug išteklių bei atsakomybės. Mūsų kompetentingi specialistai Jums patars rūpimais klausimais, padės rasti geriausią sprendimą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Pristatysime baldus į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą bei juos sumontuosime ir paruošime naudojimui. Gaminame standartinius bei nestandartinius baldus, todėl, klientams pageidaujant, esame pasiryžę įvykdyti ir nestandartinius sprendimus.

Mes manome, jog įmonių bendradarbiavimas įvairiose srityse padeda greičiau rasti reikiamus sprendimus norint kuo geriau atlikti savo darbą, todėl esame atviri bendradarbiavimui. Turite ką pasiūlyti? Kreipkitės, išklausysime ir apsvarstysime Jūsų pasiūlymus.